Půjčte si elektromobil na pár dní.

Čistě elektrické modely jsou ideální pro život v moderním městě díky nulovým lokálním emisím, stále se zvyšujícímu dojezdu, svižné dynamice a větší prostornosti ve srovnání s konvenčními vozy. Nabízíme vám nyní zapůjčení vozu Škoda Enyaq iV na několik dní za příznivou cenu.

Vyzkoušejte si elektromobil v reálném provozu.

Strávit několik dní v reálném provozu má větší vypovídací hodnotu, než krátká testovací jízda.  S řešením zvané  Hoppy Go můžete auto vyzkoušet na obvyklých trasách i méně obvyklých trasách. Objevte skutečné výhody čistě elektrického pohonu. Zapůjčíme vám i kartu, která vám umožní nabíjet automobil na veřejných nabíjecích stanicích.

Škoda Enyaq Coupé RS 220kW je k dispozici s AC nabíjecím kabelem (pomalé nabíjení), 400V a také 230V nabíjecím kabelem. Spoluúčast v případě poškozeni nebo zaviněné nehody je 12 000,-Kč. Dojezd na jedno nabití až 535 kilometrů. 

Vůz je možné si vyzvednout v pracovní době Po - Pá: 8:00 - 17:00.

Státní podpora elektromobility

Jste-li podnikatelem, můžete si pořídit model Enyaq ještě výhodněji. Uplatnit můžete státní podporu, s jejímž vyřízením vám u nás rádi pomůžeme. Jednou z podmínek pro získání státní podpory je financování vozu na úvěr. Příjem žádostí probíhá do 30. září 2025 nebo do vyčerpání alokovaných prostředků. Státní podpora je vyplácena zpětně a nelze ji uplatnit předem na akontaci vozidla.

Až 200 000 Kč na elektromobil

Získejte od státu finanční podporu ve výši až 200 000 Kč na pořízení elektromobilu kategorie M1 s pořizovací cenou do 1 500 000 Kč bez DPH při financování na úvěr.